Adaptační období

Děti nastupují do MŠ v prvním týdnu na čtyři hodiny denně (8:00 - 12:00), tzv. adaptační období.

V případě zájmu však mohou děti v adaptačním období nastupit nejprve v prvním týdnu na 2 hodiny denně (od 8.00 do 10.00), ve druhém týdny na 4 hodiny a dále již podle potřeb rodičů.

Toto období při nástupu se může měnit podle individuálních potřeb dětí, vždy po domluvě s učitelkou.

Na schůzce s novými rodiči informuje ředitelka o provozu a organizaci mateřské školy, o podmínkách, změnách a individuálním přijímání dětí podle potřeb rodičů. Případně, viz info letáček na hlavní straně www stránek MŠ. (Z důvodu možné nákazy - COVID 19 - schůzka s rodiči zrušena - nedoporučuje se sdružování většího počtu osob; pro více informací v případě zájmu kontaktujte ředitelku MŠ.)